The bar prices about $twenty for an eight-ounce piece. It’s made with superior-top quality ingredients and care. Since it’s so common, only some can be found at a time.The lore developed within the bar has hungry social websites consumers drooling. I traveled more than one hour to taste it for myself (additional on that later on), and also the … Read More